Günümüzde hayatın her alanına etki eden internet ve buna bağlı olarak facebook, instagram ve twitter gibi sosyal medya platformları her geçen gün önemini artırıyor.

Kişisel sosyal medya uygulamalarının yanı sıra kurumsal sosyal medya uygulamaları da oldukça dikkatli yönetilmesi gerekiyor. 

Sektörün öncü kuruluşlarından FEED MEDYA’nın Sosyal Medya Yönetimi Uzmanı Hacı Mustafa Özsoy hem internette çok sayıda kişinin takip etmesini sağlayıp, hem de profesyonelce sosyal medya yönetiminin yapılabilmesi için uzman desteğine ihtiyaç olduğunu söyledi.

FEED MEDYA olarak Sosyal Medya Yönetimi için kişisel ve kurumsal destek isteyenlere hizmet verdiklerini ifade eden Sosyal Medya Yönetimi Uzmanı Hacı Mustafa Özsoy, “İnternet yaşamımızın her alanındaki etkisini hızla artırıyor. Tüketicilerin alış veriş ve iletişim alışkanlıklarında köklü değişikliklere oluştu. Sosyal medya uygulamaları adeta hayatımızın parçası haline geldi.
Kişisel veya kurumsal sosyal medya platformlarının doğru yönetilmesi uzmanından destek alınması gerekiyor.
FEED MEDYA olarak bu alanda kişilere ve kurumlara sosyal medya konusunda destek veriyoruz.
Çok az etkileşim alan, çok az takipçi sayısına ulaşılan sosyal medya hesapları, FEED MEDYA’nın profesyonel Sosyal Medya Yönetimi ile hiç olmadığı kadar aktif, renkli ve profesyonel olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. FEED MEDYA’nın profesyonel Sosyal Medya uzmanları hedef kitlenize ulaştırıyor.” Dedi.
 

https://www.turkiyehaberajansi.com/profesyonel-sosyal-medya-yonetimi-nasil-yapilir-iste-6-altin-kural/118062/