BAŞLIKLI HABER

BAŞLIKLI HABER

11111

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en çok okunan gazete sitesi Milliyet, haber bültenlerinizi, kampanya ve markanızla ilgili tanıtım yazısı paylaşımlarınızı oluşturabileceğiniz panolarla donatılmıştır. Milliyet.com.tr tanıtım yazısı hizmeti alarak, şirket ve sitenizin tanıtımının yapılmasını sağlayacak erişim ağlarından yararlanabilirsiniz. Milliyet.com.tr Bülten Yazısı merkezi haline gelmiş olan gazete sitesi, 2011 yılından bu yana geniş bir kitleye...

Ürün Kodu: 1574
Ürün Fiyat: 11111
İnceleme: 971 Kişi Ürünü İnceledi

BAŞLIKLI HABER

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en çok okunan gazete sitesi Milliyet, haber bültenlerinizi, kampanya ve markanızla ilgili tanıtım yazısı paylaşımlarınızı oluşturabileceğiniz panolarla donatılmıştır. Milliyet.com.tr tanıtım yazısı hizmeti alarak, şirket ve sitenizin tanıtımının yapılmasını sağlayacak erişim ağlarından yararlanabilirsiniz.

Milliyet.com.tr Bülten Yazısı merkezi haline gelmiş olan gazete sitesi, 2011 yılından bu yana geniş bir kitleye hitap etmektedir. Milliyet.com.tr PR tanıtım yazısı hizmeti kapsamında web sitenizin ön plana çıkması ve markanızı tanınır yüzler arasında yer almasını sağlayabilirsiniz. Tanitimyazisi.com.tr üzerinden tanıtım yazısı reklam ve haber yayınlarına yer verilmektedir.

2011 yılından beri büyük hedef kitleye sahip Milliyet gazetesi hedef kitleyle ilgili haber bülteni yayınlayabileceğiniz bir alandır. Milliyet.com.tr Basın Bülteni Tanıtım yazısı satın al işlemiyle reklam alanı oluşturabilirsiniz.

Mavi Tik almak isteyen sosyal medya Fenomenleri Bu Basın Bülteni ile istemiş olduğu gibi GOOGLE NEWS kısmında isim soy isim veya Marka ismini yazdığında Haberiniz Yer Alacaktır.

Markasını Tüm Dünyaya Duyurmak İsteyenler Bu Basın Bülteni ile istemiş olduğu gibi GOOGLE NEWS kısmında isim soy isim veya Marka ismi  yazdığında Haberiniz Yer Alacaktır.

Not :  Bu Paylaşımımızda Kesinlikle Link Çıkışı Vs Bulunmamaktadır. Burada Sadece Şirketinin Bilgileri veya İsim soy isim Geçicek şekilde Basın Bülteni Yayınlanır Örnek İçerik isterseniz Bizlerden Talep Ediniz.

Benzer Ürünler

whatsapp