BAŞLIKLI HABER

BAŞLIKLI HABER

11111

1918 yılından  bu yana hizmet vermekte olan gazete, online alana geçtikten sonra geniş bir ziyaretçi kitlesine sahiptir. Aksam.com.tr tanıtım yazısı kapsamında, markanız veya şirketinizin haberlerini yayınlayarak, tanıtım yazısı okuyucu kitlenin sizinle de tanışmasını sağlayacaktır. FEED MEDYA üzerinden hedef kitlenizi oluşturacak stratejik online çalışmalara yer verebilirsiniz. Aksam.com.tr Bülten Yazısı  geniş olarak, hedef kitl...

Ürün Kodu: 1577
Ürün Fiyat: 11111
İnceleme: 959 Kişi Ürünü İnceledi

BAŞLIKLI HABER

1918 yılından  bu yana hizmet vermekte olan gazete, online alana geçtikten sonra geniş bir ziyaretçi kitlesine sahiptir. Aksam.com.tr tanıtım yazısı kapsamında, markanız veya şirketinizin haberlerini yayınlayarak, tanıtım yazısı okuyucu kitlenin sizinle de tanışmasını sağlayacaktır.

FEED MEDYA üzerinden hedef kitlenizi oluşturacak stratejik online çalışmalara yer verebilirsiniz. Aksam.com.tr Bülten Yazısı  geniş olarak, hedef kitlenin haberler aracılığıyla siteniz ve markanızla tanışmasını sağlayacaktır. Aksam.com.tr PR tanıtım yazısı kapsamında haber bülteni hazırlanarak okuyucu kitlenin size yönlendirilmesi sağlanacaktır.

Akşam online gazete sitesinden  Aksam.com.tr Basın Bülteni tanıtım yazısı satın al işlemi yaparak internet teknolojisinin sunacağı reklam stratejisinden de yararlanabilir, marka ve şirketiniz hakkında haber yaptırabilirsiniz.

Mavi Tik almak isteyen sosyal medya Fenomenleri Bu Basın Bülteni ile istemiş olduğu gibi GOOGLE NEWS kısmında isim soy isim veya Marka ismini yazdığında Haberiniz Yer Alacaktır.

Markasını Tüm Dünyaya Duyurmak İsteyenler Bu Basın Bülteni ile istemiş olduğu gibi GOOGLE NEWS kısmında isim soy isim veya Marka ismi  yazdığında Haberiniz Yer Alacaktır.

Not :  Bu Paylaşımımızda Kesinlikle Link Çıkışı Vs Bulunmamaktadır. Burada Sadece Şirketinin Bilgileri veya İsim soy isim Geçicek şekilde Basın Bülteni Yayınlanır Örnek İçerik isterseniz Bizlerden Talep Ediniz

Benzer Ürünler

whatsapp