BAŞLIKLI HABER

BAŞLIKLI HABER

11111

Türkiye’nin en çok okunan internet gazetelerinden biri olan Star.com.tr tanıtım yazısı işlemlerinde markanızın  duyurulması için özel içeriklere ev sahipliği yapar. Tanıtım yazısı kapsamında FEED MEDYA üzerinden marka ve sitenizin hedef kitleyle buluşmasını sağlayacak geniş erişim kolaylıkları sizlere sunulur. Star.com.tr Bülten Yazısı, backlink ve reklam olmadan, haber tarzında marka, isim ve kampanya gibi duyurulmasını istediğ...

Ürün Kodu: 1578
Ürün Fiyat: 11111
İnceleme: 962 Kişi Ürünü İnceledi

BAŞLIKLI HABER

Türkiye’nin en çok okunan internet gazetelerinden biri olan Star.com.tr tanıtım yazısı işlemlerinde markanızın  duyurulması için özel içeriklere ev sahipliği yapar. Tanıtım yazısı kapsamında FEED MEDYA üzerinden marka ve sitenizin hedef kitleyle buluşmasını sağlayacak geniş erişim kolaylıkları sizlere sunulur.

Star.com.tr Bülten Yazısı, backlink ve reklam olmadan, haber tarzında marka, isim ve kampanya gibi duyurulmasını istediğiniz alanlara içerik oluşturacak seçeneklere yer verir. Star.com.tr PR tanıtım yazısı ile bir nevi internet ortamında halkla ilişkiler yardımcınız olacaktır.

Star.com.tr Basın Bülteni Tanıtım yazısı satın alarak, site ve marka duyurularınızın uygun fiyata sağlanması için başvuru yapabilirsiniz.

Mavi Tik almak isteyen sosyal medya Fenomenleri Bu Basın Bülteni ile istemiş olduğu gibi GOOGLE NEWS kısmında isim soy isim veya Marka ismini yazdığında Haberiniz Yer Alacaktır.

Markasını Tüm Dünyaya Duyurmak İsteyenler Bu Basın Bülteni ile istemiş olduğu gibi GOOGLE NEWS kısmında isim soy isim veya Marka ismi  yazdığında Haberiniz Yer Alacaktır.

Not :  Bu Paylaşımımızda Kesinlikle Link Çıkışı Vs Bulunmamaktadır. Burada Sadece Şirketinin Bilgileri veya İsim soy isim Geçicek şekilde Basın Bülteni Yayınlanır Örnek İçerik isterseniz Bizlerden Talep Ediniz.

Benzer Ürünler

whatsapp